Будинок з комблока

Комблок – інноваційний матеріал, який використовується у будівництві будинків та будівель за технологією «теплий будинок». Його відмінності від звичайного розбірного термоблока роблять його не тільки гарною альтернативою, а й доступним і бажаним варіантом для споживачів.

З чого складається цей матеріал і які переваги має?

Розробники вдалися до зміни однієї деталі термоблока, щоб отримати ідеальний та технологічний чистий будматеріал. Причина заміни полягала в тому, що замовники негативно ставилися до того, що у внутрішній обробці будівлі знаходився пінопласт. Проблему було вирішено заміною пінопласту панеллю з гіпсу. Загалом комблок складається з пінопластової панелі, литої гіпсової панелі та семи пластикових перемичок.

Використання комблока – це запорука надійності та теплого будинку, який буде безпечним та затишним місцем для всієї родини. Комблок має такі плюси: екологічність, пожежобезпечність, високі теплотехнічні характеристики, економія коштів та виняток інших вимог.

Вважають, що пінопласт токсичний через наявність у ньому стиролу, який згодом виділяється і може викликати токсикоз організму. У структурі комблока можлива негативна дія цього матеріалу чудово компенсується гіпсом, який є натуральним.

будівництво з комблоків

Пожежна безпека забезпечує штукатурка шаром мінімум у три сантиметри по металевій сітці. Це має враховуватися в основних правилах техніки безпеки з використання термоблока. У комбло пінопласт, який може бути токсичний при займанні зсередини, не використовується.

Теплотехнічні характеристики в збудованому будинку з комблока вдається зберігати завдяки тому, що пінопласт винесений у фасадну частину. Таким чином, вдається зберігати комфортну температуру, яка не залежатиме від зовнішніх факторів.

Комблок не вимагає додаткових вимог за багатьма параметрами: електротехнічними, вентиляційними та іншими.
Так як у ньому виключено пінопласт із внутрішньої сторони – це багато в чому спрощує його використання у будівництві.

Окремою та чи не найважливішою перевагою комблоку є економність матеріальних засобів. Гіпсова панель дозволяє наносити шпаклівку без необхідних оздоблювальних (штукатурних, гіпсокартонних) робіт. Таким чином, ви заощадите ваші гроші та час на пошук необхідних будматеріалів та виконавців.

Наша компанія спеціалізується на будівництві будинків із комблоку у місті Вінниці. Ми пропонуємо професійні послуги зі зведення теплих та міцних будинків з використанням якісних комблоків.

Переваги будівництва з комблоком включають ефективну теплоізоляцію, економічність та відмінну звукоізоляцію.

Наші фахівці мають великий досвід у будівництві будинків із комблоку та готові втілити ваші ідеї та вимоги в реальність. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного проекту, враховуючи ваші уподобання та бюджетні можливості.

Крім того, наша компанія забезпечує професійне консультування на всіх етапах будівництва, починаючи з вибору проекту до здавання готового будинку. Ми гарантуємо якість виконаних робіт та дотримання термінів.

Якщо ви зацікавлені у будівництві будинку з комблоку у Вінниці, зв'яжіться з нами, і наші фахівці детально проконсультують вас та нададуть всю необхідну інформацію про наші послуги та можливості. Ми готові зробити вашу мрію про власний будинок реальністю.

будівництво будинків із термоблоків

Популярні питання про будівництво будинків із термоблоків

Нижче наведені відповіді на питання, що часто ставляться про будівництво теплих будинків з використанням термоблоків. Ці відповіді допоможуть вам швидко визначити, чи варто будувати будинок із термоблоків. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими питаннями та відповідями на них.

  1. Що таке термобудинок?
    Термодім - це будівля, яка будується з пінополістирольних блоків, що виконують роль незнімної опалубки. Технологія будівництва з використанням термоблоків відрізняється економічністю та короткими термінами реалізації проектів. Унікальні характеристики теплоізоляції є особливістю таких будов.

  2. Як вибрати проект термобудинку?
    Зазвичай, проекти теплих будинків адаптуються під кожного замовника індивідуально. Тому для вибору проекту найкраще співпрацювати зі спеціалізованими компаніями.

  3. Який фундамент слід використати?
    Для будівництва легкого будинку можна використовувати фундамент із термоблоків. Однак, якщо геологічні характеристики ґрунту не дозволяють це зробити, слід розглянути посилені варіанти фундаменту.

  4. Як швидко будується будинок із термоблоків?
    Як запевняють фахівці, швидкість зведення стін становить близько 1 метра на добу.

  5. Яка вартість будівництва будинку з термоблоків у порівнянні з цеглою?
    Будівництво будинку з термоблоків зазвичай коштує дешевше вдвічі в порівнянні з цеглою. При використанні термоблоків не потрібна велика кількість бетонної суміші та внутрішнє оздоблення.

  6. Як добре термобудинок зберігає тепло?
    Стіна з термоблоків товщиною 25 см забезпечує еквівалентну теплоізоляцію стіни із цегли товщиною 1,5 метра. Витрати на опалення в такому будинку знижуються вдвічі-втричі.

  7. Як довго прослужать термоблоки?
    Будинки, збудовані з використанням термоблоків, мають термін служби, який не поступається цегляним будовам і можуть бути страховані на 100 років.